מורן סמון - משרד עורכי דין

משרד עורכי דין העוסק בדיני משפחה וניהול משברים במשפחה, לרבות גירושין, צוואות וירושות

עו״ד מורן סמון

שלום,
שמי מורן סמון ואני עו"ד משנת 2004. את דרכי המקצועית התחלתי בתחום המנהלי – מוניציפאלי, ואחרי 3 שנים הסבתי התמחות לתחום דיני המשפחה והירושה לאחר שהבנתי שאני מעדיפה לעבוד עם ובעבור אנשים ולא רק נכסים.
את משרד עורכי הדין מורן סמון הקמתי בשנת 2007. עם השנים השרד צמח וגדל ומזה כארבע שנים שהמשרד מדורג על ידי חברת דן אנד ברדסטריט כאחד המשרדים המובילים בתחום דיני המשפחה והירושה.
במהלך השנים צברתי ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים מורכבים בתחום דיני המשפחה, ניהול משברים, טיפול בסוגיות אנושיות וממוניות סבוכות.
במהלך השנים האחרונות, ועד לאחרונה, שימשתי כיו"ר הועדה הארצית לטיפול בתלונות שווא בלשכת עורכי הדין.
במרוצת השנים, ולאחר הליך הגירושין האישי שעברתי, פיתחתי שיטה ייחודית לניהול משבר הגירושין: שיטת D-MVP – Divorce Most Valuable Process. שבאמצעותה ניתן לנהל כל הליך בצורה נבונה ואנושית המותאמת לצרכי כל לקוח ובתוך כך גם להגיע להסדרים גם במקרים המורכבים ביותר לפתרון.
לצד עיסוקיי כעו"ד ומנהלת משרד עורכי הדין, ייסדתי ביחד עם עו"ד שני ליבמן את המכון לניהול משברים במשפחה, גוף מקצועי הגדול והיחיד מסוגו במדינה המכשיר ומסמיך בהשתלמויות עומק פרקטיות בתשלום כ – 1,000 עורכי דין מרחבי הארץ, מדי שנה. במסגרת מכון ההשתלמויות עורכי הדין מקבלים כלים פרקטיים לניהול הליכי גירושין, כתיבת הסכמים בדיני משפחה וצוואות.
אני מאמינה משברים תמיד יהיו לנו, והם יהיו קשים ומתסכלים. הדרך שבה נתייחס למשברים וננהל אותם, תקבע אם נתרסק או שנגדל. הבעיה היא אף פעם לא הבעיה. הבעיה היא הגישה שלנו לבעיה. אני מזמינה אתכם להסתכל למשבר שאתם עוברים בעיניים ולנהל אותו בתבונה.

שלכם
מורן סמון

חזון המשרד

אנחנו מאמינים שגירושין זה אירוע משברי, שעם הליווי הנכון, ניתן לצמוח ממנו, ומבססים את העבודה במשרד על הקו המנחה של השגת איזון מגדרי, תוך ראיית טובת הילדים והתנאים האובייקטיבים של ההורים, בכדי לאפשר חיים בכבוד לשני הצדדים. המשר ד רואה לנגד עיניו ניהול משא ומתן והידברות בטרם פנייה לערכאות המשפטיות. במידה שיש צורך לנהל הליכים משפטיים בערכאות המשפטיות, אנחנו מקפידים על בניית אסטרטגיה המותאמת באופן אישי לכל תיק ולכל לקוח, בהתאם לנסיבותיו. התוצאות המיטביות שאנחנו משיגים בעבור לקוחותינו נובע מחתירה למצוינות מקצועית, היצירתיות, היעילות, הסבלנות, ההקשבה ההדדית, השירות המהיר והיחס האישי לכל לקוח/ה. הערכים המובילים את המשרד בפעולתו לטובת לקוחותיו וליצירת תוצאות אופטימאליות, המאפשרות את המשך תפקוד המשפחה גם במתכונתה החדשה לטובת צמיחה מחודשת, נובעות מהדגש ששם המשרד על איזון מגדרי. אנחנו מאמינים שכדי לנצח, לא צריך להביס את הצד שכנגד אלא להעצים ולתת כלים ללקוחות המשרד כדי לאפשר להם אופק לעתיד טוב יותר. כדי להשיג את זה אנחנו מתחייבים להעניק לכם את כל המידע הדרוש לכם על זכויותיכם וחובותיכם; אנחנו נבנה ביחד אסטרטגיה מותאמת אישית, הן ביחס למטרות המשפטיות והן ביחס למטרות האישיות שתציבו לעצמכם לקראת עתיד טוב יותר ולצורך כך נפעל לפי שיטת D-MVP ; אנחנו נהיה שם בעבורכם בכל עניין, כצוות ונענה על כל שאלה או צורך שלכם; אנחנו נלווה אתכם בכל ההליך, החל מהמפגש הראשון ביחידת הסיוע ועד לגט, במקצוענות, בנאמנות, בהגינות ובדרך שתותאם בעבורכם באופן אישי בצורה הטובה ביותר.

תחומי ההתמחות

נישואין ומשפחה
המשרד מתמחה בהסכמי ממון חכמים, כאשר שעוסקים לא רק בכספים אלא גם באנשים. במסגרת הסכמי הממון שנערכים במשרד אנחנו בונים ביחד עם בני הזוג את אבני הבוחן שילוו אותם במהלך חייהם המשותפים, בין אם לניהול משק הבית המשותף/הנפרד ובין אם בניהול המשפחה.


גירושין צוואות וירושות
משרד עורכי הדין מורן סמון מתמחה בכל היבטי דיני המשפחה לרבות בנישואין, גירושין צוואות, ירושות וניהול משברים במשפחה.
הטיפול בכל לקוח הינו מקצועי ומעמיק, תוך שימת דגש על ההון האינושי – המשפחה והלקוח.
ההליכים המשפטיים בתחום המשפחה הנם על פי רוב הליכים מורכבים שמצריכים ידע משפטי רב, ראיה מרחבית וחשיבה יצירתית. למשרדנו ניסיון רב בניהול הליכים משפטיים מורכבים הקשורים במשפחה, בין אם הליכי גירושין ובין אם בירושות.


העברות בין דוריות
המשרד מתמחה בהעברות בין-דוריות, בנושאי צוואות מורכבות, הסכמי ממון, ויצירת קונסטרוקציות של נאמנויות.


ייפוי כוח מתמשך
עו"ד סמון היא מוסמכת משרד המשפטים בעריכת ייפוי כוח מתמשך, המהווה כלי משפטי חדש המאפשר לכל אדם למנות אדם אחר, כמיופה/ת כוח מטעמו/ה, כדי לפעול בשמו/ה, לקבל במקומו/ה החלטות ולייצג אותו/ה בכל תחומי החיים – האישיים, הרכושיים והרפואיים, בזמן שיבצר ממנו/ה לבצע פעולות אלו בכוחות עצמו/ה. מומלץ לערוך יפוי כוח מתמשך ביחד עם עריכת צוואה.


פרו בונו
משרד עו"ד מורן סמון מאמין בתרומה לקהילה ומייצג לקוחות בתיקי פרו-בונו עקרוניים.

"משברים תמיד יהיו לנו, והם יהיו קשים ומתסכלים.
הדרך שבה נתייחס למשברים וננהל אותם, תקבע אם נתרסק או שנגדל.
הבעיה היא אף פעם לא הבעיה - הבעיה היא הגישה שלנו לבעיה.
זה נכון גם לניהול הליך הגירושין כמשבר, וגם לניהול המשברים אישיים והמקצועיים שלנו."

עו״ד מורן סמון

דילוג לתוכן